Лак для дерева без запаху. Способи застосування.

Лаки виробляються на різних основах, але сьогодні ми хочемо розповісти Вам про перевагу лаків  на водній основі.

 

Зараз дуже легко заплутатися в різноманітті лаків, зате не складно вибрати лак із заздалегідь важливими для Вас параметрами. Якщо вдома діти і виникла необхідність ремонту, а саме обробити лаком паркет або двері, то найбільша проблема — це сильний запах, який виділяється при роботі з лаками по дереву. Але це не біда, сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує великий вибір чудових лаків по дереву без запаху.

Властивості лаку для дерева без запаху

Отверждение  лаку на водній основі відбувається в процесі випаровування води, тому різкого запаху розчинника характерного для інших лаків не буде.
Якщо ви вибираєте лак для паркету в будинку, екологічність продукту важливіше за все. Лак на водній основі міцний, екологічний, швидко сохне і не змінює ні колір, ні текстуру деревини. Найбільш швидке висихання спостерігається саме у лаків на водній основі. Є одне обмеження — лаки на водних основах не рекомендується використовувати для гігроскопічних поверхонь з деревини бука, венге, мербау і т.п.

Ще одна особливість водних лаків — вони приховують недоліки поверхні дерева, трошки зменшують різкість текстури.

Вітчизняні лаки на водній основі з’явилися нещодавно. При висиханні лаки утворюють однорідну, глянсову, прозору, міцну плівку стійку до стирання і дії миючих речовин.

Лаки компанії УкрЛюкс на водній основі поєднують високу міцність, швидке висихання, екологічність і додає поверхні досконалий естетичний вигляд. Також вони поєднують високу еластичність з твердістю, з ударною міцністю, з атмосферостійкістю, вологостійкістю і прекрасно переносять вплив миючих розчинів.